Spor
Giriş Tarihi : 03-10-2023 16:17

AVRUPA ŞAMPİYONU EDİZ KAMPA GİDİYOR

10-12 Kasım 2023 tarihlerinde Karadağ'da gerçekleştirilecek olan Avrupa Boks Şampiyonasına katılacak olan Milli Sporcumuz Ece Asude Ediz, Hocası Muhammet Ali Keskin ile Milli takım kampına gidiyor.

AVRUPA ŞAMPİYONU EDİZ KAMPA GİDİYOR

ŞAMPİYON MİLLİ TAKIM KAMPINDA

Sakarya Boksu adına, ülke içinde ve dışında birçok başarılara imza atan Sakarya’mızın ilk ve tek Avrupa Boks şampiyonu Ece Asude Ediz, İlimiz ve Ülkemiz adına yeni bir başarıya imza atabilmek için, Milli takım Boks Antrenörü Muhammet Ali Keskin ile birlikte Kastamonu da bulunan Milli takım Boks kampına gittiler.

İL MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİLER

Ediz ve Keskin Kampa gitmeden evvel Sakarya gençlik ve spor il Müdürü Nevzat İnanç’ı ziyaret etti. Yapılan ziyareti sosyal paylaşım sayfasından Paylaşan İl Müdürlüğü yetkilileri, İl Müdürü İnanç’ın mesajını şu sözlerle ifade etti “İl Müdürümüz Nevzat İnanç, 10-12 Kasım 2023 tarihlerinde Karadağ'da gerçekleştirilecek olan Avrupa Boks Şampiyonasına katılacak olan Milli Sporcumuz Ece Asude Ediz ve Antrenörümüze başarı dileklerinde bulundu.”

MÜDÜRÜMÜZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Ziyaretle ilgili sosyal paylaşım sayfasından açıklama yapan Milli takım Boks Antrenörü Muhammet Ali Keskin se “Her zaman bizlere destek olup yanımızda olan İl Müdürümüz Nevzat İnanç beye çok teşekkür ediyorum” dedi

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni