Genel
Giriş Tarihi : 17-12-2021 14:47   Güncelleme : 17-12-2021 14:47

Başkan Sarı, Demir ve yönetimini makamında ağırladı

Sebze ve Meyveciler Odası Başkanlığı yolunda emin adımlarla ilerleyen Mehmet Demir ve yönetimi, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Başkan Sarı, Demir ve yönetimini makamında ağırladı

Sebze ve Meyveciler Odası Başkanlığı yolunda emin adımlarla ilerleyen Mehmet Demir ve yönetimi, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mehmet Demir ve beraberindeki heyet, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ziyaret etti. Başkan Sarı, Demir’e destek verdiğini vurguladı.  

Karasu Kapalı Pazar Yeri ve Katlı Pazar Yerinin sorunları ve çözüm önerilerinin konuşulduğu ziyarette Mehmet Demir’in katlı Pazar yeri Dernek Başkanlığı görevinde yaptığı çalışmaları takip ve taktir ettiğini belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, ‘’her zaman sizin ve esnafın yanındayız’’ dedi.  Ziyarette, Karasu Pazar Yeri’nin çatı sorunu ve etrafının güzelleştirilme noktasında başkanla istişare edildi. Başkan Sarı’dan onarım ve çalışma sözü alındı. Başkan Sarı, ‘’üzerimize düşen bir şey olursa seve seve yaparız, esnafa değer veren bir başkan oldunuz, bundan sonrada olacağınıza hiç kuşkum yok. Güzel bir yönetim oluşturmuşsunuz, tebrik ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni