Genel
Giriş Tarihi : 26-10-2022 14:52   Güncelleme : 26-10-2022 14:52

BBP Genel Başkan Yardımcılarından İl Başkanı Bayar’a tebrik

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcıları, İl Teşkilatını ziyaret ederek İl Başkanı Cengiz Bayar ve yönetimini tebrik ederek görevlerinde başarılar dilediler

BBP Genel Başkan Yardımcılarından İl Başkanı Bayar’a tebrik

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcıları, İl Teşkilatını ziyaret ederek İl Başkanı Cengiz Bayar ve yönetimini tebrik ederek görevlerinde başarılar dilediler.

BBP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren, Genel Sekreter Uzeyir Tunç, Hukuk işlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mikail Şahan, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent İspir, İl Teşkilatını ziyaret etti. Geçtiğimiz hafta sonu Büyükşehir Belediyesi Sapanca Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleşen Sapanca İlçe Teşkilatı 10. Olağan kongresine katılamadıklarını dile getiren Genel Başkan Yardımcıları,“Partimiz önümüzde ki genel seçimler öncesinde gerek Sakarya gerekse ülke genelinde parti üye sayısını arttırmakta. Bu sebeple İlçe kongrelerimize hız verdik. Geçtiğimiz hafta sonu Sapanca Kongresi gerçekleşti. Bu kongrede İlçe Başkanı seçilen Metin Pir ve ekibini tebrik ediyoruz. Genel seçimlerde yerelde ve genelde güzel sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Genel Başkanımız Mustafa Desteci önderliğinde çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu gün Sakarya İl Teşkilatımızı ziyaret ettik. Bir süre önce Genel Başkanımız Desteci tarafından İl Başkanlığı görevi verilen Cengiz Bayar ve ekibini tebrik ediyor, görevinde ve çalışmalarında başarılar diliyoruz” dediler.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni