Genel
Giriş Tarihi : 11-11-2022 11:24   Güncelleme : 11-11-2022 11:24

BBP’den A. Akgün Altuğ ve Erdem Ercan’a hayırlı olsun ziyareti

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Yönetim kurulu ve İlçe Başkanları SATSO Başkanı A

BBP’den A. Akgün Altuğ ve Erdem Ercan’a hayırlı olsun ziyareti

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Yönetim kurulu ve İlçe Başkanları SATSO Başkanı A.Akgün Altuğ ve SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BBP İl Başkanı Cengiz Bayar, yönetim kurlu üyeleri ve İlçe Başkanlarıyla birlikte SATSO Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen A.Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’ı makamlarında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi. 

Cengiz Bayar ve beraberindekiler ilk ziyaretlerini SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’a yaptı. BBP Sakarya İl Başkanı Bayar; “SATSO şehrimizin en büyük mesleki örgütü ve sivil toplum kuruluşu. Şehrimizin sorunlarının çözümünde önemli rol oynamaktadır. Büyük Birlik Partisi olarak şehrimizin sorunlarının çözümünde iş birliğine hazırız. Akgün Altuğ’u yeni başkanlık dönemi için kutluyorum. Kendisine ve yönetimine görevinde başarılar diliyorum” dedi.

A. Akgün Altuğ ise ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek;  “İl Başkanı Cengiz Bayar, yönetim kurulu üyeleri ve İlçe Başkanlarına ziyaretlerinden ve iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içinde bir seçim süreci yaşadık ve SATSO’nun yeni dönemi için çalışmaya başladık. Bizim sevdamız Sakarya’dır. Üyelerimizden aldığımız güç ile hem onların sorunlarına çözüm bulacak hem de şehrimiz için çalışacağız. Tüm paydaşlarımızla birlikte şehrin geleceğine yönelik çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Cengiz Bayar ve beraberindekiler A. Akgün Altuğ’un ardından Erdem Ercan’ı makamında  ziyaret ederek SATSO Meclis Başkanlığı görevinde başarılar dilediler. Erdem Ercan’da Bayar’a yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek ; “Odamız 105 yıllık tarihi ve 15 bini aşkın üyesiyle etkinliği her geçen gün artan, kurumsal yapısını güçlendiren, çalışmalarına güvenilen bir kurudur. Bir asrı deviren bu kuruluşun tarihi önemiyle birlikte günümüz sorunlarının çözümüne yönelik gayretlerimize devam edeceğiz” dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni