Genel
Giriş Tarihi : 03-01-2024 13:39

Engellileri Koruma Derneği’nden Sapanca Kaymakamlığı’na ziyaret

Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Can Polat'ı ziyaret etti.

Engellileri Koruma Derneği’nden Sapanca Kaymakamlığı’na ziyaret

Sosyal sorumluluk projeleriyle engelli bireylerin yüzünde tebessüm olmayı başaran Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Can Polat'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Ertuğ, Dernek Yönetim Kurulu ve derneğe üye olan engelli bireylerin katılımıyla gerçekleşti.

Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Can Polat'a faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Cemil Ertuğ, derneğe destek olan Sapanca Kaymakamlığı’na teşekkür etti. Sosyal sorumluluk projelerimize yenilerini ekleyerek faaliyetlerini devam ettireceklerini vurgulayan Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Ertuğ, “Engelsiz kafemizde takı, halı dokuma kurslarımız devam ediyoruz. Bilgisayar kurslarımız ise halk eğitim merkezinde devam ediyor. Ayda bir kez engelli ve ailelerimize engelsiz kafemizde psikolog tarafından seminer veriyoruz. Son olarak Sağlık Bakanlığına bağlı, her yaştan engelli vatandaşımızın rahatlıkla faydalanabileceği ve engelli annelerinin çocuklarını gönül rahatlığı ile bırakabileceği sosyal tesis projemiz var. Sayın Kaymakamımız araştırmalarına devam ediyor. İnşallah yakında mekan için onay alırsak ilk işiniz TBMM’yi ziyaret etmek olacak” ifadelerini kullandı.

Nazik ziyaretini plaketle taçlandıran Başkan Cemil Ertuğ, “Değerli Sapanca Kaymakamımız Abdurrezzak Can Polat'a bizlere verdiği destek için teşekkür ederiz. Ben bu plaketi değerli kaymakamına ilgi alakaları ve hizmetleri için ekibin adına vermekten mutluluk duydum. Kalıcı faydalı hizmetlerde buluşmak dileğiyle” açıklamalarında bulundu.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni