Genel
Giriş Tarihi : 19-05-2023 12:26

Erdoğan sevgisi, Beyaz Saray'a taşındı

Bir takım iş ve kültür gezisi ve ziyaretler için Amerika Birleşik Devletlerine (ABD) giden Adapazarı Karadere Mahalle Muhtarı Ferruh Akıncık; Beyaz Saray önünde yaptıkları ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk Bayraklı poster açması büyük yankı uyandırdı.

Erdoğan sevgisi, Beyaz Saray'a taşındı

Amerika da Erdoğan sesleri...

Sakarya’nın tanınmış genç, başarılı ve çalışkan muhtarlarından Ferruh Akıncık; Emlak Uzmanı Fahri Ertaş'ın beraber New York'ta 20 Mayıs'ta düzenlenecek olan Türk Günü

Yürüyüşü için gitti.

“Doğru Zaman Doğru Adam”

Akıncık ve Ertaş’ın ziyaret için gittikleri Beyaz Saray’ın önünde gerçekleştirdikleri ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk Bayraklı poster açtı. Üzerinde “Doğru Zaman Doğru Adam” yazılı poster büyük yankı uyandırdı.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a sevgimi dile getirdim

Türkiye sınırlarını aşan Recep Tayyip Erdoğan sevgisini poster ile gözler önüne seren Muhtar Ferruh Akıncık; beraberindeki Fahri Ertaş ile New York'ta bulunan Türk Evine ve Newyork Başkonsolosu Reyhan Özgür'ü de makamında ziyaret etti. Sonrasında ise Recep Tayyip Erdoğan'ın Lanhamda açılışını yaptığı camii ziyaret ettiler.

Türk yürüyüşüne de katıldılar

Türk günü yürüyüşü için Amerika New York’ta olduklarını dile getiren Muhtar Akıncık; "Ben Ülkemize, Devletimize, Bayrağımıza ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgimi bu şekilde dile getirdim. Güzel tepkilerde aldık. Cumhurbaşkanlığı İkinci Tur Seçiminde de Erdoğan’ın açık ara fark ile kazanacağına inancım tam" dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni