Genel
Giriş Tarihi : 04-08-2022 15:16   Güncelleme : 04-08-2022 15:16

MUSİAD Başkanı Filizfidanoğlu: Ticari hacmimiz gün geçtikçe gelişiyor

Hanau Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Salih Taşdirek ve FGİ Kapı YK Başkanı/OSBÜK YK Üyesi Günay Güneş, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nu ziyaret etti

MUSİAD Başkanı Filizfidanoğlu: Ticari hacmimiz gün geçtikçe gelişiyor

Hanau Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Salih Taşdirek ve FGİ Kapı YK Başkanı/OSBÜK YK Üyesi Günay Güneş, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nu ziyaret etti.

MÜSİAD Sakarya İl Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, MÜSİAD Üyesi ve aynı zamanda FGİ Kapı Yönetim Kurulu Başkanı/OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Günay Güneş ve Hanau Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı ve MÜSİAD Hessen Yönetim Kurulu Üyesi Salih Taşdirek’i makamında ağırladı.

Ziyarette ağırlıklı olarak İl ve ülke geneline yönelik ekonomik ve ticari konular konuşuldu. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Filizfidanoğlu, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Filizfidanoğlu,"MÜSİAD Sakarya Şubemizin faaliyet ve çalışmalarına yönelik istişarelerde bulunduk. Ticari yatırımların gerçekleşeceği projeler ve neler yapılması gerektiğine ilişkin çok güzel konulara değindik. Salih Taşdirek ve Günay Güneş’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni