Genel
Giriş Tarihi : 16-08-2022 13:03   Güncelleme : 16-08-2022 13:03

Sapanca’da Ferhat Göçer rüzgarı esti

Sapanca’nın yaz akşamlarına ayrı bir hava katan Sapanca Belediyesi Amfi Tiyatroda, SAVİBU’nun düzenlediği konserin ilkini ünlü sanatçı Ferhat Göçer yaptı

Sapanca’da Ferhat Göçer rüzgarı esti

Sapanca’nın yaz akşamlarına ayrı bir hava katan Sapanca Belediyesi Amfi Tiyatroda, SAVİBU’nun düzenlediği konserin ilkini ünlü sanatçı Ferhat Göçer yaptı.

Sapanca Villa ve Bungalov İşletmecileri Derneği tarafından ( SAVİBU ) düzenlenen Sapanca Yaz Konserleri muhteşem bir coşku ve kalabalık ile başladı. Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, birbirinden güzel şarkılarıyla seyircilere müzik ziyafeti yaşattı. Yaklaşık 1100 kişinin katıldığı konser de müthiş bir sahne performansı gösteren Ferhat Göçer, sahneden inmek üzereyken seyircilerin coşkulu tezahüratlarına kayıtsız kalmadı ve tekrar sahneye çıktı.

Konser sonrası yaptığı açıklamada 20 yıl önce geldiği Sapanca Kırkpınar Açık Hava Tiyatrosu’nun kendisi için önemini vurgulayan ünlü sanatçı SAVİBU dernek başkanı Safa Alaçam ve Sapanca belediye başkanı Özcan Özen'e teşekkürlerini ileterek;“Sapanca Açıkhava’daki 20 yıl önce verdiğim ilk konserimi daha dün gibi hatırlıyorum. Bugün buraya gelerek bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlara teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı. SAVİBU Sapanca Yaz Konserlerinin Kırkpınar Açık Hava Tiyatrosunda 27 Ağustos Ahmet Aslan, 3 Eylül Gökhan Türkmen konserleri İle devam edileceği belirtildi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni