Manşet
Giriş Tarihi : 17-03-2022 16:29   Güncelleme : 17-03-2022 16:29

Seninle Evlenir miyim? Sakarya’da sahnelendi

Haldun Dormen’in süpervizörlüğünde, Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi’den yılın komedisi Seninle Evlenir miyim? Event Office, 5Nokta4 ve Burada Herşey Organik organizasyonu ile Sakarya’da sahnelendi

Seninle Evlenir miyim? Sakarya’da sahnelendi

Haldun Dormen’in süpervizörlüğünde, Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi’den yılın komedisi Seninle Evlenir miyim? Event Office, 5Nokta4 ve Burada Herşey Organik organizasyonu ile Sakarya’da sahnelendi. Organizatörler güzel haberi verdi.

 Türk tiyatrosunun duayen ismi Haldun Dormen, öğrencileri Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi yılın komedisine imza attı. Türkiye Altın Yaşam Ödülleri’nde ‘en iyi komedi oyunu’ seçilen tiyatro oyunu Seninle Evlenir miyim? Sakaryalı tiyatro severlerden tam not aldı.  Ayakta alkışlanan oyunu Barbaros Uzunöner yönetti.

İki perdelik komedi oyunu olarak TED Sakarya Konferans Salonunda sahnelenen oyuna ilgi büyüktü.  Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın maddi katkıları ve Event Office, 5Nokta4 ve burada herşey organik organizasyonu ile   düzenlenen oyun, izleyicilere aşkın komik halini gösterdi.

Sakarya’dan tam not

Sakarya’nın oyuna ilgisi büyük oldu. Biletix, Adı Bahçe Serdivan, İtalyan İşi, Burada Herşey Organik işletmelerinde satışa sunulan biletler, oyundan günler önce bitti.

Event Office ve 5NOKTA4’ten güzel haber

Başarılı organizasyonlara imza atarak adını duyuran Event Office, 5NOKTA4 ve Burada Herşey Organik tarafında bir yeni organizasyon daha yapılacağı açıklandı. Ünlü oyuncu Altan Erkekli ve Veysel Diker Şifa Niyetine oyunu ile Sakarya’ya geliyor.

"Müzikten Beri; Sözden Öte" diye özetlenebilecek süreçte; Söz'de Altan Erkekli kendi yaşam hikayeleri anlatacak. Müzik'te Veysel Diker sevdiği türkülerini piyano, keman, kontrabas, gitar, perküsyondan oluşan orkestrası eşliğinde seslendirecek. Şifa Niyetine TED Sakarya Koleji Konferans Salonunda 29.03.22 tarihinde sahnelenecek. Biletler; Biletix, Adı Bahçe Serdivan, Serdivan AWM İtalyan İşi, Kırkpınar Burada Herşey Organik işletmelerinde satışa sunuldu.  

TÜRES (Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği) Sakarya Şube Başkanı ve Tunatan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Burak Tan, Zafer Balkaya, Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi tiyatro öncesi Tunatan Tesislerinde yemek yiyerek oyun öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni