Genel
Giriş Tarihi : 09-06-2022 16:51   Güncelleme : 09-06-2022 16:51

Alemdarlar yeni yönetim kurulunu belirledi

Alemdarlar Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 5

Alemdarlar yeni yönetim kurulunu belirledi

Alemdarlar Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 5. Olağan Genel Toplantısı’nı Ormanpark’ta gerçekleştirdi.

2009 Yılından bugüne geniş katılımlı toplantı ve şenlikleri, son olarak da Afrin Türkmen dağı Bayırbucak Türkmenlerine yaptığı bir tır dolusu insani yardımla adından sık sık söz ettiren dernek, 5. Olağan Genel Kurul Kongresi ile yeni yönetim kurulunu belirledi. 2013 yılından bu yana Derneğin faaliyetlerine imza atan Kemal Alemdar ve Ekibi görevini, daha başarılı ve büyük organizasyonlara imza atacağına inandığı, genç ve dinamik bir ekibe devretti.

ALEMDAR: “Sıla-i rahim bilinciyle hareket edeceğiz”

2009 yılından bugüne dernek yönetiminin içerisinde görev yapan ve bayrağı devralan Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Soner Alemdar ise, başta Kemal Alemdar ve Ayhan Alemdar olmak üzere, geçmiş yönetimlerde görev alan herkese, oy birliği ile kendisine desteğini esirgemeyen genel kurula teşekkürlerini iletirken birlik beraberliğin önemine vurgu yaptı. Dernek Başkanı Soner Alemdar bundan sonraki hedeflerinin sıla-i rahim bilinciyle hareket eden, diğer aile derneklerine örnek olan sivil toplum kuruluşu olma yolunda ilerlemek olduğunu dile getirdi.

İşte yeni Yönetim

Soner Alemdar Başkanlığı’ndaki ‘Alemdarlar Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu şu şekilde belirlendi; Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Murat Alemdar (Başkan Yardımcısı), Ali Alemdar, Muharrem Alemdar, Abdurrahman Alemdar. Yönetim Kurulu Yedek Üyeler; Hakan Alemdar, Yavuz Alemdar, Şener Alemdar, Vedat Alemdar, Şenol Alemdar. Denetim Kurulu Asil Üyeler; Ayhan Alemdar, Kemal Alemdar, Muammer Alemdar. Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Fikri Alemdaroğlu, Ali Alemdar, Hilmi Alemdar.”

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni