Siyaset
Giriş Tarihi : 04-03-2024 18:14

MHP İl Başkanlığı'ndan Yeşilay'a ziyaret

MHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Alkaş ve Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Elif Saral Uzun, yönetimleriyle birlikte Yeşilay Sakarya Şubesini ziyaret etti.

MHP İl Başkanlığı'ndan Yeşilay'a ziyaret

MHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Alkaş ile birlikte yönetim kurulu üyeleri ve MHP Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Elif Saral Uzun ile birlikte heyeti, Yeşilay Sakarya Şubesi'ne giderek ziyarette bulundu.

Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Yunus Genç ve yönetim kurulu ile görüşen MHP İl Başkanı Alkaş ve Kadın Kolları Başkanı Uzun, seçim çalışmalarından bahsetti.

Yeşilay'a şehrimize katmış olduğu değerlerden dolayı teşekkür eden Alkaş, başarılarının devamını diledi. Ziyaret, gün sonunda çekilen hatıra fotoğrafıyla sonlandı.

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabında paylaşım yapan Yeşilay Sakarya Şubesi, "Sakarya MHP il başkanımız Sayın Oğuz Alkaş ve kadın kolları, Sakarya Yeşilay şubemizi ziyaret ettiler. Kendilerini yönetim kurulu olarak karşıladık. Bağımlılık konusunda neler yapabileceğimizi istişare ettik. Çok verimli bir görüşme oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz" ifadesini kullandı.

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni