Siyaset
Giriş Tarihi : 24-05-2023 15:02

Milletvekili Kaya, Akgün Çelik Prefabrik ailesi ile bir araya geldi

Yeni Vekil Murat Kaya'dan, eskimeyen Dostu Hasan Akgün'e ziyaret Geyve eski belediye başkanı, çiçeği burnunda Ak parti sıralarından milletvekili seçilen Murat Kaya, esnaf ziyaretleri kapsamında şehrimizin önemli iş adamlarından Akgün Çelik Prefabrik ailesi ile bir araya geldi.

Milletvekili Kaya, Akgün Çelik Prefabrik ailesi ile bir araya geldi

Milletvekili seçimleri için Geyve belediye Başkanlığından istifa ederek Sakarya ili Ak Parti'den vekil seçilen Murat Kaya; beraberindeki Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay ile birlikte eskimeyen dostu Akgün Prefabrik sahibi Hasan Akgün'ü ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı ikinci turu için çalışmalarını sürdüren Milletvekili Murat Kaya; yaptığı yatırımlar ve başarılı çalışmalarından dolayı Hasan Akgün'ü tebrik etti.

Esnaf ve iş adamlarını gece gündüz ziyaret ederek destek toplayan ve bu vesileyle de Hadan Akgün'e yaptığı ziyaretiyle eskimeyen dostlarını da ihmal etmeyen Kaya "Cumhurbaşkanımız yeniden başkan yapmak için var gücümüz ile uyumadan ülkemizin geleceği için çalışıyoruz. Her gittiğimiz yerde teveccüh görüyor ve destek sözleri alıyoruz. İkinci tur da açık ara sandıklardan istikrar çıkacağına inanıyoruz" dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni