Genel
Giriş Tarihi : 17-04-2022 15:59   Güncelleme : 17-04-2022 15:59

SAMİB'den Unutulmaz İftar Gecesi

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) üyeleri ve ailelerinin katıldığı iftar programı Şaheser'de gerçekleştirildi

SAMİB'den Unutulmaz İftar Gecesi

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) üyeleri ve ailelerinin katıldığı iftar programı Şaheser'de gerçekleştirildi.


SAMİB üyeleri ve aileleri yaşanan pandemi nedeniyle 2 yıl aradan sonra bir araya gelerek iftar gecesi programında hasret giderdiler.

SAMİB Başkanı Turgay Çelik'in ev sahipliğini yaptığı iftar programına, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, SAÜ Rektör Yrd. Prof. Dr. Hatem Akbulut, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, SAMİB Kurucu Başkanı Metin Kar ve geçmiş dönem başkanı Günay Güneş Sakarya Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Tekin Kaya, Sanayi İl Şube Müdürü Mustafa Aydın, Samib üyeleri ve aileleri katıldı.


SAMİB Başkanı Turgay Çelik, aileleri ile birlikte iftar programına katılan üyelere ve protokole teşekkür ederek SAMİB'in çalışmaları ve Doğu Marmara Makina İmalatçıları İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde devam eden altyapı yatırımları hakkında bilgiler verdi.


Başta İstanbul olmak üzere çevre illerden de katılımın olduğu iftar programında bir araya gelen SAMİB üyeleri yeni yatırımları ve ihracat hedefleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Katılımın yoğun olduğu iftar programında aileler de 2 yıl sonra bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar.
İftar programı sonunda ayrıca çocuklara yönelik palyaço gösterisi ile Hacivat ve Karagöz oyunu da sergilendi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni