Genel
Giriş Tarihi : 14-05-2022 15:08   Güncelleme : 14-05-2022 15:08

SAÜ Psikoloji topluluğu Heaven Garden’da buluştu

 Serdivan sınırlarında bulunan ve muhteşem Sapanca Gölü manzarası ile organizasyonlar için en ideal mekanlar arasında gösterilen Heaven Garden birçok buluşmaya imza atmaya devam ediyor

SAÜ Psikoloji topluluğu Heaven Garden’da buluştu

 Serdivan sınırlarında bulunan ve muhteşem Sapanca Gölü manzarası ile organizasyonlar için en ideal mekanlar arasında gösterilen Heaven Garden birçok buluşmaya imza atmaya devam ediyor. Mekanın bu seferki misafirleri Sakarya Üniversitesi Psikoloji Topluluğu oldu. Sakarya Üniversitesi öğrencileri hayatlarının en güzel dönemlerine Heaven Garden ile bir anı daha ekledi.

Sakarya Üniversitesi Psikoloji Topluluğu, 10 Mayıs Psikoloji Kulübü etkinliğini cennet bahçe olarak bilinen Heaven Garden’da gerçekleştirdi. Etkinlikte sektör ile ilgili yapılan değerlendirmelerin yanı sıra, eğlenceli anlar da yaşandı. Üniversite öğrencileri gitar çalıp şarkı söyleyerek adeta konser verdi. Etkinlik sonunda mekandan memnun ayrılan bazı öğrenciler işletme sahiplerine teşekkür ederek, ‘’Bu güzel organizasyon sizinle daha güzel bir hal aldı. Hizmet ve ilgileriniz için teşekkür ederiz. En güzel etkinlikler Heaven Garden’da düzenlenir‘’ ifadelerini kullandı.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni