Genel
Giriş Tarihi : 12-10-2022 18:14   Güncelleme : 12-10-2022 18:14

Sigortacı Ayhan Akdağcı 5. Kez üyelerinin güven oyunu aldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclis üyeliğine seçilen İş insanı Ayhan Akdağcı, aynı zamanda yine 5

Sigortacı Ayhan Akdağcı 5. Kez üyelerinin güven oyunu aldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclis üyeliğine seçilen İş insanı Ayhan Akdağcı, aynı zamanda yine 5. Kez 16. Meslek Komitesi (Sigortacılık ve Finans) Başkanı oldu.

Daha önce 4 kez Meclis üyeliği ve Komite Başkanlığı görevini başarı ile yürüten Sakarya’nın tanınmış ve başarılı iş insanı Ayhan Akdağcı, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Organ seçimleri ardından 5. Kez SATSO Meclisi üyeliğine ve 16. Meslek Komite Başkanlığına seçildi.

17 Şubesinde toplamda 12 bin müşterisine Sigorta ve Aracılık Hizmetleri sunan Ayhan Akdağcı Komite Başkanlığının yanı sıra SATSO Meclis Üyesi olarak mecliste görev alacak. Güçlü bir yönetimle en güzel şekilde görev yapacaklarını belirten Ayhan Akdağcı, “Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen SATSO Organ Seçimleri ardından 16. Meslek Komitesi başkanlığına seçildim. Sakarya Sanayi ve Ticaret Odası’nda 5. Dönem Meclis üyesi olarak görev yapacağım. Yeniden Meclis Üyeliği ve Komite başkanı olmak nasip oldu. Komitemizi yönetim kurulunu ve üyelerimizi en iyi şekilde temsil edeceğimizden kuşkum yok. Meclis üyesi olarak Meslektaşlarımızın sorunlarını ve çözüm önerilerini Meclisimizde en güzel şekilde dile getireceğim. Hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağız.” dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni