Genel
Giriş Tarihi : 23-12-2022 15:13   Güncelleme : 23-12-2022 15:13

Akra inn, GS LEO Residences projesi satış lansmana katıldı

Mecidiyeköy’de yer alan GS LEO Residences projesinin satış lansmanı yapıldı

Akra inn, GS LEO Residences projesi satış lansmana katıldı

Mecidiyeköy’de yer alan GS LEO Residences projesinin satış lansmanı yapıldı. Lansmana, projede yeni nesil konaklama hizmeti verecek olan Newinn’in, Sakarya çözüm ortağı Akra inn de yer aldı.

Mecidiyeköy’de yer alan GS LEO Residences projesi satış lansmanı Nef Stadyumu’nda gerçekleşti. Lansmana Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Nevita Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Akbal ile yeni nesil konaklamanın başarılı ismi Newinn’in Sakarya çözüm ortağı Akra inn ve çok sayıda davetli katıldı.

Özbek’ten projeye katılanlara teşekkür.

134 özel dairenin satışı, Dursun Özbek, Ömer Faruk Akbal ve Erden Timur’un gongu çalmasıyla başladı. Kısa sürede dairelerin satışının büyük bölümü gerçekleşirken, kalan son 4 daireyi de Başkan Dursun Özbek aldı. Konuşmasında, Kulübün gelecek projeleri için önemli bir fon kaynağı olacağını belirten Özbek; “ Bu projeye destek veren herkese teşekkür eden Özbek, "Bu proje 5 sene evvel benim başlattığım bir projeydi. Otel için yapılması için hazırlanan projeydi. Bugün koşulları çerçevesinde rezidans yapılması daha çok uygun oldu. Buradan kaynaklanan fonun bir kısmı Florya’ya bir kısmı Kemerburgaz Metin Oktay Tesislerimize güç verecek" dedi.

Galatasaray önemli bir marka

Özbek ardından konuşan Ömer Faruk Akbal "Galatasaray camiasına bize güvendikleri için, sorumluluğu paylaşma konusunda bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyorum” diyerek Galatasaray’ın önemli ve değerli bir marka olduğunu söyledi.

Sakarya’yı temsil ettik

GS LEO Residences projesi satış lansmanına Sakarya’dan Akra İnn Turizm İnşaat San.Tic.Ltd. Şti.de katıldı. Şirketin Yönetim Kurulu Bşk. Yusuf Gökhan Erkan Firma ortağı Muhiddin Kara ile katıldığı lansmanda; projede yeni nesil konaklama hizmeti verecek olan Newinn’in Sakarya çözüm ortağı Akra inn de yer aldı. 134 dairenin satışının gerçekleştiği, birçok seçkin konuk ve davetlilerin yer aldığı Lansmanda şirketimiz olarak Sakarya’yı temsil etmekten mutluluk duyduk” dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni