Genel
Giriş Tarihi : 21-12-2022 22:44   Güncelleme : 21-12-2022 22:44

Alperenler’den Doğuş’a ziyaret

Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Furkan Çil, beraberinde ki İl Genel Sekreteri Hüseyin Ergün ve İl Teşkilat Başkanı Berat Buğra Ergün’le birlikte Sakarya İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş’u ziyaret etti

Alperenler’den Doğuş’a ziyaret

Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Furkan Çil, beraberinde ki İl Genel Sekreteri Hüseyin Ergün ve İl Teşkilat Başkanı Berat Buğra Ergün’le birlikte Sakarya İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş’u ziyaret etti.

Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Furkan Çil, beraberindeki; Alperen Ocakları İl Teşkilat Başkanı Berat Buğra Ergün, Alperen Ocakları İl Genel Sekreteri Hüseyin Ergün, Alperen Ocakları Kaynarca İlçe Başkanı Furkan Can Yağız’la İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş’u makamında ziyaret etti.

Emniyet mensuplarımızın yanındayız

Başkan Furkan Çil, ziyarette yaptığı konuşmasında, “Uyuşturucuyla topyekûn mücadele eden İl Emniyet Müdürlüğümüze sizin nezdinizde teşekkür ediyorum Artan terör olaylarının mutlak suretle önüne geçilecektir. Bu konuda kolluk kuvvetleri gerek kırsal gerekse şehirlerde gereken çalışmaları yapmaktadır. Bu bağlamda Alperen Ocakları Sakarya İl Teşkilatı olarak, İstanbul istiklal Caddesi’nde yapılan kanlı hain saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Hiç bir terör örgütü hiç bir terör girişimi şanlı vatanımızı yolundan çeviremez. Şehit liderimiz merhum Muhsin Yazıcıoğlu, Başkanımızın da dediği gibi; Bu topraklar üzerinde değişim hayal edenler. Size hayalleriniz bile zindan ederiz. Bizler uyuşturucuya teröre ve ülkemizde yaşanan sapıklıklara, Muhsin Başkanımızın askerleri olarak her zaman Emniyet mensuplarının yanındayız” diyerek kendilerini makamında kabul eden İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuşa teşekkür etti.

Titizlikle sürdürüyoruz

Sakarya İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir süre önce göreve gelen Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Furkan Çil ve yönetimine başarılar diledi. Selçuk Doğuş, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü olarak İl genelinde uyuşturucu, kumar ve benzeri kötü alışkanlıkların yanı sıra terörle mücadelede gereken önlem ve çalışmaların titizlikle sürdürdüklerini ifade etti.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni