Siyaset
Giriş Tarihi : 21-03-2024 16:12

Dr. Aydoğan Arslan: ''Vatandaşına kulak veren bir Belediye olacağız''

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Dr. Aydoğan Arslan, daha yaşanılabilir bir Serdivan için çalışmaya devam edeceklerini belirterek. “ Serdivan bizim sevdamız” dedi.

Dr. Aydoğan Arslan: ''Vatandaşına kulak veren bir Belediye olacağız''

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Aydoğan Arslan , Her bir oyun çok kıymetli olduğunu belirterek, “ Mutlaka sandığa gitmeliyiz. Her oy çok kıymetlidir O zaman Serdivan nasıl değişiyor, gelişiyor, hep birlikte göreceğiz.” dedi. Asfalt, alt yapı, yol, temizlik, park ve bahçeler gibi icraat birimlerinin modernize edilerek en verimli şekilde yapılandırılacağını vurgulayan Arslan, Serdivanlıları hizmet memnuniyetini en üst düzeye çıkaracaklarını da belirterek, “ Serdivan bizim sevdamız’ dedi.

KULAĞIMIZ HALKTA OLACAK

Hedeflerini de açıklayan Aydoğan, ‘Hedefimiz liyakatli kadrolarla verimli bir şekilde çalışan, iş üreten, çözüm üreten, problem çözen, vatandaşına kulak veren bir Belediye olmak. Belediye olarak en öncelikli işimiz ve görevimiz vatandaşların şikâyetlerini hızlıca gidermek olacak. Ve bu yolda daha iyi hizmet vermek için teknolojiyi kullanacağız. Belediyemizin ilgili birimleri iletilen sorunlarla ilgili kesin sonuçlar üretecek ve en hızlı şekilde harekete geçecek. Serdivan Belediyesi olarak kulağımız her daim halkta olacaktır” dedi.

DANIŞACAĞIZ, DİNLEYECEĞİZ

Öncelikle katılımcı ve sosyal bir belediye olacaklarını ifade eden Arslan, “ Şehrimizle ilgili alınacak kararları halk ile birlikte, ortak akılla alacağız. Hepimizi ilgilendiren ve her birimizin günlük hayatını etkileyecek olan kararların süreçlerine STKlar ve vatandaşlarımızı dâhil edeceğiz. Soracağız, danışacağız, dinleyeceğiz, anlayacağız, anlatacağız. ‘Ben yaptım oldu’ anlayışını bitireceğiz. İklim değişikliği ve tüm afetlere karşı hazırlıklı ve dirençli bir kent olacağız. Afet öncesi, afet anı ve sonrası için hazırlıklarımızı hemen tamamlayacağız” dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni