Siyaset
Giriş Tarihi : 18-02-2024 14:37

Sapanca Belediye Başkan Adayı Şahin: ‘Oyun Pazarları yapmak istiyoruz’

Sapanca ilçesi’nde 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine hazırlanan CHP Belediye Başkan Adayı Nihat Arda Şahin, seçim kampanyası kapsamında vatandaşlarla iç içe olmaya devam ediyor.

Sapanca Belediye Başkan Adayı Şahin: ‘Oyun Pazarları yapmak istiyoruz’

Başkan Adayı Nihat Arda Şahin, mahalle ziyaretleri ve halkla temaslarına sosyal medyada paylaştıkları içeriklerle devam ediyor. Halkın isteklerine yönelik planlarını belirleyen Şahin’ Hep beraber her zorluğun üstesinden gelecek, Sapanca’yı hak ettiği değere kavuşturacağız’ dedi.

‘Oyun Pazarları yapmak istiyoruz’

Sapanca’da bir toplu konut alanında gerçekleştirilen bir ziyarette bir anne ile sohbet eden Arda Şahin, ‘Oyun pazarları yapmak istiyoruz, sizler ücretsiz şekilde çocuğunuzu bırakabilcek 2-4 saat işinizi görüp sonrasında çocuklarınızı teslim alabileceksiniz. Çocuklar da oyun pazarlarında kaliteli vakit geçirecekler, bunlara oyun pazarları diyorlar, örneği Eskişehir’de var dedi. Vatandaş ise ‘değişiklik lazım’ diyerek yerel seçimlerde partisi ve kendisi için destek istedi.

Saha çalışmalarında son derece olumlu tepkiler alan başkan adayı Nihat Arda Şahin çalışmalarına durmaksızın devam ediyor.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni